VrtáníVrtání
Akumulátorové šroubováníAkumulátorové šroubování
ŘezáníŘezání
BroušeníBroušení
HoblováníHoblování
Opalovací pistoleOpalovací pistole
Měření - LaseryMěření - Lasery
Horní frézkyHorní frézky
Horní frézkyMikronářadí
...staňte se šikovnějšími"...staňte se šikovnějšími"
ClicClic
Wrap-caseWrap-case
Nové baleníNové balení
PatentyPatenty
GIO oceněníGIO ocenění
Bosch ve světěCopyrightInfo Skil
Bosch v ČR Skil Novinky Wrap case
Skil - novinky a kampaně

SKIL Wrap case

Wrap-case Kdo z nás nezná tuto situaci: chtěli bychom začít pracovat, ale šrouby, hmoždinky, vrtáky jsou beze stopy pryč. Není to žádný vzácný problém, který přináší pořádnou dávku starostí. Avšak je tady řešení: SKIL wrap-case, praktická a elegantní taška k uložení nářadí i příslušenství.

SKIL wrap-case je ideální možností pro uložení nářadí a příslušenství. Díky pásku, který umožňuje zavěšení tašky přes rameno, tak máte obě ruce volné, abyste mohli pohodlně a bezpečně nést žebřík, prodlužovací kabel či poličku, kterou chcete zavěsit. Všechny tyto věci můžete nést hned, není třeba se vracet.
SKIL wrap-case má černou barvu, je vyroben z pevné černé plachtoviny a vybaven několika kapsami a pružnými držáky, kde může uživatel skladovat své vlastní nářadí a příslušenství.

Tato taška byla vyvinuta specielně pro SKIL a uvedena na trh v rámci předvánoční kampaně 2001. Výrobek byl úspěšný a tento rok se s ním setkáme opět v inovované podobě. Interiér wrap-casu 2. generace má nový stříbrný vzhled pro lepší kontrast. Taška je univerzální - nářadí se ukládá do středového vaku a je viditelné přes průhledné PVC okno. Pás přes rameno může být použit i jako pásek kolem pasu, jehož součástí je kapsička pro uložení příslušenství a dalšího nářadí, což je praktické zejména při práci na vyvýšených místech např. na štaflích.

Wrap-case Wrap-case nelze zakoupit samostatně, je součástí akční výbavy určitých typů výrobků a přibaleno bude také příslušenství související s daným nářadím. Tak například kmitací pilka se bude dodávat s pilovými plátky, vrtačky se sadou vrtáků, úhlové brusky s brusnými či řeznými kotouči.
Wrap-case 2.generace od října 2002 na českém trhu.

Tento atraktivní a kompaktní druh obalu činí z výrobku velmi vhodný dárek nejen v období vánočním, ale i pro další vzácné chvíle.