VrtáníVrtání
Akumulátorové šroubováníAkumulátorové šroubování
ŘezáníŘezání
BroušeníBroušení
HoblováníHoblování
Opalovací pistoleOpalovací pistole
Měření - LaseryMěření - Lasery
Horní frézkyHorní frézky
Horní frézkyMikronářadí
...staňte se šikovnějšími"...staňte se šikovnějšími"
ClicClic
Wrap-caseWrap-case
Nové baleníNové balení
PatentyPatenty
GIO oceněníGIO ocenění
Bosch ve světěCopyrightInfo Skil
Bosch v ČR Skil Novinky Clic
Skil - novinky a kampaně

SKIL "Clic"

Pro snadné zaklapnutí příslušenství nepotřebujete jiné nářadí, než holé ruce.
Díky elektrickým nástrojům Skil "Clic" jsou kutilské práce snazší, než kdy předtím.


Pracovníci firmy Skil dělají vše pro to, aby Vám poskytli výkonné nářadí, které má "vše co potřebujete" k úspěšnému a snadnému provedení práce. Se systém ,Clic' bude Vaše vrtání, řezání a broušení snazší, než kdy předtím.

Nástroj upevníte dřív, než řeknete "Clic"
Systém "Clic" odzvonil hledání šroubováku, kličky a dalšího nářadí, kdykoli potřebujete vyměnit pilový list, vrták nebo brusný kotouč. Nepotřebujete nic jiného, než holé ruce. Vše, co systém "Clic" potřebuje pro výměnu těchto nástrojů je snadné a rychlé zaklapnutí. Kupříkladu u pásových brusek systém ,Clic' centruje brusný pás jak při montáži tak při broušení. S bruskami Skil je neustálé srovnávání brusného papíru věcí minulou.

Hledejte značku "Clic"
Balení s výrobky Skil "Clic" jsou označeny oranžovo černým symbolem "Clic". Hledáte-li to nejlepší v oblasti elektrického nářadí, jsou výrobky se symbolem "Clic" určeny právě pro Vás.

Jaké výhody mají nástroje, u nichž nemůžete snadno a rychle měnit příslušenství? Vůbec žádné, tvrdí Skil. Proto jsme zavedli systém "Clic" u vrtaček (6453, 6460, 6464, 6466), přímočarých pilek (4160, 4260, 4330, 4375), úhlových brusek (9160, 9175, 9385) a pásových brusek (7600) pro kutily. Systémem "Clic" je vybavena také vibrační bruska 7210 (FOX 2in1), která je kombinací klasické vibrační a delta brusky. Mechanismus Skil "Clic" zde umožňuje změnu funkce bez použití nástroje.